Zespół Szkół Plastycznych im. Józefa Brandta w Radomiu

Dni Otwarte ZAWIESZONE DO ODWOŁANIA!

Informujemy, że zgodnie z zaleceniami Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego, Dyrektor Zespołu Szkół Plastycznych w Radomiu począwszy od dnia 9.03.2020 r. do odwołania wstrzymuje organizację wszelkich wycieczek, wyjść grupowych, wymiany młodzieży i wyjazdów zagranicznych oraz imprez masowych.

Dni Otwarte Szkoły odbędą się 21 marca oraz 4 kwietnia 2020 r. w godz. 10.00 – 13.00.

Podczas tych dni kandydaci do Liceum Sztuk Plastycznych będą mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2020/2021. Każdy kandydat, który przyniesie swoje prace plastyczne, może liczyć na ich ocenę przez nauczycieli przedmiotów artystycznych. To jedna z możliwości podczas Dni Otwartych w Zespole Szkół Plastycznych im. Józefa Brandta w Radomiu.

W trakcie wizyty można będzie zwiedzić szkołę, obejrzeć wystawy prac wykonanych w poszczególnych pracowniach, porozmawiać z uczniami oraz nauczycielami. Będzie można również uczestniczyć w warsztatach z rysunku, malarstwa i rzeźby. W ramach Dni Otwartych można też będzie podziwiać profesjonalne wyposażenie pracowni przedmiotów artystycznych. Uczniowie pochwalą się też swoimi osiągnięciami. Kto nie będzie mógł przyjść 21.03.2020 r. do naszej szkoły, niczego nie traci. Szkoła zaprasza na kolejne Dni Otwarte, które odbędą się 4.04.2020 r.