Zespół Szkół Plastycznych im. Józefa Brandta w Radomiu
Zespół Szkół Plastycznych im. Józefa Brandta w Radomiu

Galeria im. Józefa Brandta

Galeria im. Józefa Brandta

Witamy w wirtualnej Galerii Szkoły im. J. Brandta. Serdecznie gratulujemy aktywności twórczej i zapraszamy do zwiedzania galerii!

Rzeźba
Specjalizacja techniki rzeźbiarskie

Malarstwo i rysunek
Specjalizacja Realizacje intermedialne
Specjalizacja Projektowanie graficzne

Podstawy filmu i fotografii
Projektowanie multimedialne
5OSSP – Jakub Stańczyk – Hologram
Katarzyna Kalbarczyk klasa 2LP
„Miłość w Trakcie Zarazy”
Katarzyna Różok, klasa 2LP
„Miłość w Trakcie Zarazy”
Tkanina artystyczna
Ceramika artystyczna
Lista nauczycieli, pod opieką których zostały wykonane prezentowane w galerii prace uczniów:

1LP a
1. Podstawy fotografii i filmu – Barbara Jaśkiewicz-Kornacka
2. Podstawy projektowania – Cezary Jędrzejewski
3. Projektowanie multimedialne- Paweł Dobrowolski
4. Rysunek i malarstwo- Anna Symela, Elżbieta Staniszewska
5. Rzeźba- Barbara Żelawska
6. Specjalizacja: projektowanie graficzne- Cezary Jędrzejewski
ceramika artystyczna- Aleksandra Dobrowolska
1 LP b
1. Podstawy fotografii i filmu – Michał Jeżak
2. Podstawy projektowania – Włodzimierz Orzeł
3. Projektowanie multimedialne- Michał Jeżak, Paweł Dobrowolski
4. Rysunek i malarstwo- Anna Symela, Elżbieta Staniszewska
5. Rzeźba- Bożena Klimek-Kurkowska
6. Specjalizacja: projektowanie graficzne- Paweł Dobrowolski
techniki rzeźbiarskie- Barbara Żelawska
2LP
1. Podstawy fotografii i filmu – Barbara Jaśkiewicz-Kornacka
2. Podstawy projektowania – Włodzimierz Orzeł
3. Projektowanie multimedialne- Michał Jeżak
4. Rysunek i malarstwo- Jakub Strzelecki, Elżbieta Staniszewska
5. Rzeźba- Jacek Szpak
6. Specjalizacja: projektowanie graficzne- Bartłomiej Kopiński
techniki rzeźbiarskie- Barbara Żelawska
3LP a
1. Podstawy fotografii i filmu – Michał Jeżak
2. Podstawy projektowania –Cezary Jędrzejewski
3. Rysunek i malarstwo- Anna Symela
4. Rzeźba- Jacek Szpak
5. Specjalizacja: tkanina artystyczna – Barbara Jaśkiewicz-Kornacka
techniki rzeźbiarskie- Jacek Szpak
3LP b
1. Podstawy fotografii i filmu – Barbara Jaśkiewicz-Kornacka
2. Podstawy projektowania –Bartłomiej Kopiński
3. Rysunek i malarstwo- Grzegorz Kwiecień
4. Rzeźba- Jacek Szpak
5. Specjalizacja: projektowanie graficzne- Bartłomiej Kopiński
1 LSP a
1. Podstawy fotografii i filmu – Michał Jeżak
2. Podstawy projektowania –Cezary Jędrzejewski
3. Rysunek i malarstwo- Jakub Strzelecki, Elżbieta Staniszewska
4. Rzeźba- Barbara Woźniak-Sołtyska
5. Specjalizacja: projektowanie graficzne- Paweł Dobrowolski
ceramika artystyczna- Aleksandra Dobrowolska
1 LSP b
1. Podstawy fotografii i filmu – Michał Jeżak
2. Podstawy projektowania –Włodzimierz Orzeł
3. Rysunek i malarstwo- Elżbieta Staniszewska, Włodzimierz Orzeł
4. Rzeźba- Bożena Klimek-Kurkowska
5. Specjalizacja: projektowanie graficzne- Paweł Dobrowolski
techniki rzeźbiarskie - Bożena Klimek-Kurkowska
4 OSSP
1. Podstawy fotografii i filmu – Barbara Jaśkiewicz-Kornacka
2. Podstawy projektowania – Włodzimierz Orzeł
3. Projektowanie multimedialne- Paweł Dobrowolski
4. Rysunek i malarstwo- Grzegorz Kwiecień, Jakub Strzelecki
5. Rzeźba- Jacek Szpak, Barbara Żelawska
6. Specjalizacja: projektowanie graficzne- Cezary Jędrzejewski
tkanina artystyczna- Barbara Jaśkiewicz-Kornacka
5 OSSP
1. Podstawy fotografii i filmu – Barbara Jaśkiewicz-Kornacka
2. Podstawy projektowania – Włodzimierz Orzeł
3. Projektowanie multimedialne- Bartłomiej Kopiński
4. Rysunek i malarstwo- Jakub Strzelecki
5. Rzeźba- Barbara Żelawska
6. Specjalizacja: projektowanie graficzne- Cezary Jędrzejewski
ceramika artystyczna- Aleksandra Dobrowolska

Dziękujemy za zwiedzenie galerii i zachęcamy do powrotu! Galeria jest stale aktualizowana i wkrótce pojawią się kolejne prace naszych zdolnych uczniów!