Zespół Szkół Plastycznych im. Józefa Brandta w Radomiu

Odwołany Dzień otwarty 23 kwietnia 2022 r.

 

UWAGA! W związku z wprowadzonymi przez Prezesa Rady Ministrów stopniami alarmowymi BRAVO oraz CHARLIE-CRP na terytorium całego kraju ODWOŁUJEMY zaplanowany na 23 kwietnia 2022 r. Dzień Otwarty. O nowym terminie poinformujemy w najbliższym czasie.

 

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie

Serdecznie zapraszamy uczniów klas ósmych wraz z rodzicami na Dzień Otwarty Zespołu Szkół Plastycznych im. Józefa Brandta w Radomiu, który odbędzie się dnia 23 kwietnia 2022 roku w godzinach 10.00 – 13.00.  

10.00 – spotkanie z dyrekcją szkoły, w trakcie którego zostanie przedstawiona specyfika szkoły.
Po spotkaniu możliwe będzie zadawanie pytań dotyczących naszej szkoły.

Podczas Dnia Otwartego zainteresowani uczniowie szkół podstawowych zapoznają się z wyjątkową ofertą edukacyjną ze szczególnym uwzględnieniem specjalizacji funkcjonujących w szkole oraz przedmiotów artystycznych tj. rysunek i malarstwo, rzeźba, podstawy projektowania, fotografia i film oraz projektowanie multimedialne. Kandydaci będą mogli uzyskać również informacje na temat rekrutacji i egzaminu wstępnego.

Dzień Otwarty to również okazja do rozmowy z nauczycielami oraz zwiedzania sal dydaktycznych i pracowni artystycznych, w których realizowane są zajęcia edukacyjne.

Serdecznie zapraszamy

Dyrekcja i Nauczyciele Zespołu Szkół Plastycznych im. Józefa Brandta w Radomiu