Zespół Szkół Plastycznych im. Józefa Brandta w Radomiu

Ekspozycja wyróżnionych prac dyplomowych w Lublinie

W dniu 21 września 2021 r. nasi nauczyciele p. Jakub Strzelecki i p. Bartłomiej Kopiński wraz z pracownikiem administracji p. Adamem Zającem zrealizowali ekspozycję prac dyplomowych naszych absolwentów. Wystawa jest częścią 15. Makroregionalnego Przeglądu Wyróżnionych Prac Dyplomowych i tradycyjnie odbywa się w lubelskim plastyku. Niewielka przestrzeń ekspozycyjna nie pozwoliła na pokazanie wszystkich zasługujących na to prac ale nawet w tych skromnych przestrzeniach zaprezentowaliśmy najciekawsze prace dyplomowe absolwentów roku 2020 i 2021.
Wernisaż wystawy odbył się 23 września 2021 r. o godz. 12.00, uczestniczyli w nim p. dyr. Barbara Woźniak-Sołtyska, p. Bartłomiej Kopiński oraz nasze absolwentki Maria Gasińska, Vitoria Gajda i Natalia Smorongiewicz, której praca znalazła się wśród wyróżnionych i zaprezentowanych prac dyplomowych.

B. Kopiński

link do pełnej galerii z przygotowania ekspozycji: http://plastyk.radom.pl/albumy-fotogalerii/?cws_album=AODydTXvHBoDpFXDfVwjCtIYd_-xLG-B4u_8VirXY1so-T20dKQcoNM_bxS-QsDlssa7awYk-i2c&cws_album_title=2021.09.22+-+ekspozycja+wyr%C3%B3%C5%BCniowych+prac+dyplomowych+w+Lublinie

link do galerii z wernisażu:

https://photos.app.goo.gl/BeDaun3VH3HrMTdj6