Home

Aktualności

HARMONOGRAM KONSULTACJI DLA KANDYDATÓW DO ZESPOŁU SZKÓŁ PLASTYCZNYCH NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Kliknij tu… aby pobrać informacje o konsultacjach. Kandydaci na konsultacje mogą przynieść do omówienia swoje prace plastyczne.

SZKOŁA PLASTYCZNA IM. J. MALCZEWSKIEGO

Informujemy, że zajęcia z rysunku i malarstwa z p. Aleksandrą Szczepanik-Szałas w dniu 15 marca 2019 r. (piątek) w klasie 1 A działu młodzieżowego, nie odbędą się z powodu zwolnienia lekarskiego nauczyciela.

Zapraszamy na wernisaż wystawy Wokół Ceramiki

W dniu 1 marca o godz. 12.00 zapraszamy na wernisaż wystawy Wokół Ceramiki, który odbędzie się w Galerii Kontrast w siedzibie naszej szkoły. Zapraszamy!

Seminarium dla nauczycieli plastyki szkół podstawowych i gimnazjów

Zapraszamy na tegoroczne seminarium dla nauczycieli plastyki szkół podstawowych i gimnazjów. Tym razem spotykamy się 15.03.2019r.  w siedzibie naszej szkoły. Temat tegorocznego spotkania brzmi: Wokół ceramiki. Zapisy na seminarium przyjmujemy do dnia 28 lutego 2019r. poprzez sekretariat szkoły, telefonicznie: tel.48/340 28 38  lub drogą elektroniczną na e-mail: plastyk@plastyk.radom.pl Wszyscy uczestnicy otrzymają zaświadczenie potwierdzające udział w seminarium. PROGRAM: godz.12.00  Finisaż […]